Şanlıurfa Altıparmak & Avcı Avukatlık Ortaklığı Web Sitesi

Adres

Paşabağı Mah. 765 Sok. No:20 M.Mutlu Apt. Kat:3 No:9 Haliliye / Şanlıurfa

İLETİŞİM

Tel +90 414 312 01 01
Fax +90 414 312 03 00

Hakkımızda

Hakkımızda

ALTIPARMAK & AVCI

2004 yılında, Av.Cüneyd Altıparmak ve  Av.Ömer Avcı tarafından bir hukuk ofisinden başlayan çalışmalarımız, daha sonra kurumsallaşma adımları atmaya başlamış ve “Avukatlık Ortaklığı” statüsünü kazanarak faaliyetlerinde yeni bir boyut kazanmıştır.

Son zamanlarda, avukatlık işlerinin yani dava ve icra takiplerinin yanı sıra, hukuk danışmanlığı ve arabuluculuk alanında da faaliyetlere girişmiştir. Yine, uzmanlık alanları kapsamında, kurucu avukatlar, bilirkişilik görevini de ifa etmektedir.

Gelişen dünya, iletişim araçları ve bilişim teknolojisi ile her geçen gün yenilenenAvukatlık Ortaklığı bünyesinde avukatların istihdam edildiği ve çok sayıda icra personeli ile toplu icra ve dava dosyası takibi konusunda yetkin hale gelmiş bir hukuk firmasıdır.

Vizyonumuz, “müvekkil odaklı olmak”, “sorunları daha doğmadan bertaraf etmek”“hızlı ve etkin mücadele kabiliyeti” ile “müvekkilin hakkını korumaktır”.

Misyon olarak, “teknolojiye ayak uydurma”“bilgilendirici ve bilinçlendirici olma”“uzmanlık edinme” hepsinde önemlisi de “kurumsallık ve süreklilik” ilke olarak benimsenmiştir.

Bizim için başarı; müvekkilin haklarının korunması ve kurumsal olarak hukuki riskleri bertaraf edilmesidir.

KİTAPLARIMIZ